Služby

VELOXIA SERVICES

PONUKA SLUŽIEB

EXPRESNÁ PREPRAVA - V našej ponuke máme široký výber expresných služieb, ktoré vám dopravia váš tovar v maximálnom bezpečí a v rekordnom čase.

 

Zistiť viac

IZOTERMICKÁ PREPRAVA - V ponuke služieb máme taktiež prepravu s kontrolovanou teplotou od 0 do 40 stupňov Celzia. Táto služba je vhodná pre všetky obchody s potravinami alebo iným tovarom, pri ktorom je nutné, aby bol prevážaný pri určitej teplote.

 

Sťahovacie služby -  Ponúkame sťahovacie služby v rámci celej Európskej Únie.

 

 

 

Prenájom vozidiel - Fiat Ducato L1H1 2012 (chladiarenská dodávka), Volkswagen Polo Cross – 2007, Škoda Octavia – 2005.

 

Vyžiadať ponuku

EXPRESNÁ PREPRAVA NA LETISKO - Ponúkame EXPRESNÚ prepravu na letiská vo Viedni, Budapešti a Prahe. Možné sú aj iné cieľové destinácie, po vyžiadaní špeciálnej ponuky.

DONÁŠKOVÁ SLUŽBA (ROZVOZ JEDÁL, PITIA a i.) - VELOXIA ponúka EXPRESNÚ donáškovú službu pre všetky typy prevádzok. Táto služba sa vykonáva v časoch medzi 10-15. hod. (V prípade záujmu o iné časy, vytvoríme ponuku na mieru, špeciálne pre klienta).

 

 

VNÚTROŠTÁTNA PREPRAVA - Ponúkame prepravu čohokoľvek na celom území Slovenska (Slovenskej republiky) do 24 hodín od prijatia objednávky. Ponuka zahŕňa aj zásobovanie obchodov, veľkoobchodov a rozvoz pre e-shopy.

 

 

MEDZINÁRODNÁ PREPRAVA - Ponúkame prepravu čohokoľvek na celom území Európskej Únie do 72 hodín od prijatia objednávky. Ponuka zahŕňa aj zásobovanie obchodov, veľkoobchodov a rozvoz pre e-shopy.

NONSTOP LINKA - Zavolajte nám kedykoľvek! Objednávky prijímame 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

 

 

Copyright © All Rights Reserved by eboost.agency